سوالات متداول

سوالات متداول و رایجی که ممکن است در رابطه با سیستم جامع آزمون آنلاین پایلت بنی برایتان مطرح شود .

بله ، در پورتال آزمون آنلاین پایلت بنی ، پس از ثبت نام میتوانید بصورت رایگان برای خود آزمون ایجاد کنید. در نظر داشته باشید برای استفاده رایگان با محدودیت هایی روبرو خواهید شد. صرفا این بخش به منظوری آشنایی شما عزیزان با سیستم آزمون فراهم گردیده است.

پس از انتخاب مواد درسی مورد نظر، میتوانید بصورت تک درس یا جامع به ادامه آزمون بپردازید. 

سوالات موجود در دیتابیس آزمون پایلت بنی بصورت دوره ای توسط کارشناسان بررسی میگردند.

محیط ظاهری و ساختاری این سیستم تا حد ممکن با پلتفرم امتحانات سازمان هواپیمایی کشوری مشابه طراحی شده است. متقاضیان میتوانند بیشترین و مفید ترین بازدهی را در امتحانات سازمان داشته باشند .

پایلت بنی تضمین مینماید که تمامی سوابق و اطلاعات آزمون های اخذ شده کاربر همراه با نتایج آن بصورت کاملا محرمانه میباشد. فقط از طریق پنل کاربری وی قابل دسترس میباشد.

در حال حاضر سیستم آزمون آنلاین پایلت بنی برای رشته خلبانی طراحی شده است. بزودی تمامی رشته های هوانوردی را که شامل مهمانداری ، دیسپچری ، B1 و …میشود ، در بر خواهد گرفت.

پس از ثبت نام در پورتال آزمون آنلاین پایلت بنی ، در پنل کاربری خود به محض  اتمام هر آزمون در صورت نیاز به مشاوره درسی میتوانید درخواست مشاوره دهید. در صورتی که اشتراک آزمون را خریده باشید، مشاوره رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

در پنل کاربری خود در پورتال مربوطه از طریق گزینه ارسال تیکت میتوانید سوالات خود را مطرح کنید. همکاران ما به محض مشاهده پیام شما پاسخگوی شما خواهند بود .

در کنار شما هستیم.

اگر با وجود مطالعه مطالب بالا به پاسخ سوال خود نرسیدید، میتوانید در قسمت تماس با ما موجود در منو اصلی وبسایت ، برای ما پیام بگذارید، 

همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.